HYDROF - Zbigniew Piotr Fiuk |
  ul. Gwardii Ludowej 6 |   09-400 Płock |
  +48 (24) 269 66 16 |   hydrof@hydrof.pl

Produkujemy przewody hydrauliczne wykorzystując zakucia oraz węże najwyższej jakości renomowanych europejskich producentów takich jak: CAST, MANULI.

Projektujemy i kompleksowo wykonujemy przemysłowe instalacje hydrauliczne oraz pneumatyczne wykorzystując elementy producentów takich jak Argo Hytos, Camozzi, Parker Legris, Cast.

Projektujemy i produkujemy siłowniki hydrauliczne wg norm: PN-ISO 6020-1, PN-ISO 6020-2, a także według indywidualnego zapotrzebowania klienta, które po wykonaniu podlegają próbie ciśnieniowo-ruchowej.

Oddziały firmy w Płocku i Ciechanowie wyposażone są w urządzenia do produkcji przewodów hydraulicznych o średnicy do 4 cali, które na życzenie klienta jesteśmy w stanie przetestować ciśnieniem próbnym do 1600 bar.

Projektujemy i produkujemy agregaty filtracyjne oraz wykonujemy usługi filtracji układów hydraulicznych mające na celu  podwyższenie klasy czystości, a także usuwanie wilgoci z cieczy roboczej.

Bogato wyposażony park maszynowy pozwala nam na wykonywanie zaawansowanych i prototypowych projektów z zakresu produkcji siłowników hydraulicznych oraz ich regeneracji.

SS lines

Wykonujemy atestowane przewody hamulcowe do samochodów, motocykli oraz maszyn roboczych z węży gumowych, teflonowych w stalowym oplocie oraz sztywnych ze stopu miedzi z niklem.

logo zasilacza

Projektujemy i wykonujemy standardowe zasilacze hydrauliczne, a także według indywidualnego zapotrzebowania klienta.

oil lab box

Wykonujemy usługi wyznaczania klasy czystości olejów przemysłowych wg norm ISO 4406:1999 oraz SAE AS4059 za pomocą mobilnego laboratorium OPCom Portable Oil Lab

O nas

  • Jakość, rzetelność i doświadczenie to cechy, które charakteryzują naszą firmę od 1999 roku. Stała modernizacja parku maszynowego oraz wdrażanie nowatorskich projektów pozwala nam na podejmowanie coraz to większych wyzwań w dziedzinie hydrauliki siłowej. Nasze prace takie jak: projektowanie i...

    Czytaj więcej...

Pobierz katalog produktów